RXR-YC25000BD sprādziendrošs ugunsdzēsības dūmu izvades un izlūkošanas robots
Īss apraksts:
Produkta informācija
Produkta tagi
Produkta pārskats
Piemērošanas joma
Ugunsgrēka glābšana lielos naftas un ķīmijas uzņēmumos
Glābšanas vidē ir viegli uzliesmojoša gāze, šķidruma noplūde, var notikt sprādziens.
Glābšana dūmu, toksisku un kaitīgu gāzu vidē
Nepieciešama cieša ugunsdzēsība un personāls tuvu videi, kas pakļauta cietušo glābšanai
Produkta īpašības
1.★ Dūmu lietošana
2. Toksisku un kaitīgu gāzu noteikšana ★
8 gāzes un 2 vides parametri
3.★ saķere: N 6500
4.★ Piekļuve robotu tīkla mākoņplatformai
Galvenie tehniskie rādītāji
4.1 Roboti:
1. Nosaukums: Ugunsgrēka dūmu noteikšanas robots
2. Modelis: RXR-YC25000BD
7. Jauda: elektriskā, trīskāršā litija baterija
8. Izmērs: garums 1964 mm × platums 1298 mm × augstums 1543 mm (šis parametrs atbilst Nacionālā ugunsdzēsības aprīkojuma kvalitātes uzraudzības un pārbaudes centra pārbaudes ziņojumam)
9. Stūres diametrs: 2130 mm (Šis parametrs atbilst Nacionālā ugunsdzēsības aprīkojuma kvalitātes uzraudzības un pārbaudes centra (CNPC) pārbaudes ziņojumam)
10.Svars: ≤ 870 kg
12.★ vilkšanas attālums: ≥100 m (vilkt divas DN80 pilnas ūdens lentes))
13. Iešanas ātrums: 0 ~ 1,36 m/s, tālvadības pults bezpakāpju ātruma maiņa
16. Virszemes augstums: ≥250 mm (šis parametrs atbilst Nacionālā ugunsdzēsības aprīkojuma kvalitātes uzraudzības un pārbaudes centra pārbaudes ziņojumam)
17.★ klīrenss no zemes: 194 mm (Šis parametrs atbilst Nacionālā ugunsdzēsības aprīkojuma kvalitātes uzraudzības un pārbaudes centra (NCQPC) pārbaudes ziņojumam)
18. Sānu stabilizācijas leņķis: ≥45°
19. Iešanas ilgums: ≥ 2,5 stundas
20. Kalpošanas laiks: ≥10 h
22.Video pārraides attālums: 1500 m
28. Vadības terminālis: rokas digitālais integrētais tālvadības pults terminālis
4.2 Robota dūmu izvades sistēma:
1. Izplūdes iekārta: Redel izplūdes iekārta
2.★ gaisa tilpums: m³/h 25 000
3.★ leņķis: -3~16°
4.★ Dūmu izvades iekārtas CITIC augstums: 1210 mm
5. Darba spiediens: 1,0 ~ 1,2 MPa
6.Ūdens saskarne: DN80 japāņu ātrais spraudnis
7.★ Braukšanas režīms: Ūdens piedziņa
8.★ maksimālā ūdens plūsma: 620 litri/min
4.3 Robotu izlūkošanas sistēma:
2. Sprādziendrošas pacelšanas platformas pacelšanas augstums ★: sākotnējais augstums: 1326 mm, pacelšanas augstums 2133 mm
CH4: tilpums 0–100 procenti
CO2: 0–1000 ppm
H2S: 0–100 ppm
CL2: 0–1000 ppm
NH3: 0–100 ppm
O2: 0–30 % O2
H2: 0–1000 ppm
Temperatūras diapazons: no -25°C līdz 60°CC
Mitruma diapazons: relatīvais mitrums līdz 90 procentiem, relatīvais mitrums 0 procenti
4.4 Robota video un audio uztvere:
3. Kameras pikseļi: miljons HD attēlu, izšķirtspēja 1080 P, platleņķa 60°
4.★ Kameras aizsardzības līmenis: IP68
5. Skaņas iegūšanas tehniskās prasības: lauka skaņas attālināta iegūšana, viegli saprotama iesprostoto cilvēku situācija, uztveršanas attālums 5 metri, frekvenču diapazons 20 Hz ~ 20 kHz, jutība ≥40 dB
4.5 Tālvadības termināļa konfigurācijas parametri
1. Izmēri: 410 * 310 * 70 mm (bez šūpoļu augstuma)
2. Pilns svars: 6,5 kg
4. Vadības sistēmas platforma: operētājsistēma window7
5. Darba stundas: 8 stundas
10. Vadības izlūkošanas sistēmas pacelšanas slēdzis: Jā, pašatiestatīšanas punkta slēdzis
11.Video slēdzis: Jā, pašatiestatīšanas punkta slēdzis
12. Automātiskās vilkšanas funkcijas vadība: Jā, pašatiestatīšanas punkta slēdzis
14. Palīginstrumenti: rokas tālvadības pults termināļa plecu siksna, mobilais statīvs
4.6 Interneta funkcionalitāte:
1.GPS funkcija: var pieprasīt GPS atrašanās vietu, maršrutu
4.7 Citi:
Produkta konfigurācija
1. Ugunsgrēka dūmu noteikšanas robots ×1
2. Rokas tālvadības pults terminālis ×1
3.Automašīnas virsbūves lādētājs (54,6 V) × 1 komplekts
4. Tālvadības pults lādētājs (19,6 V) × 1 komplekts